a

تمامی حقوق این سایت برای اتو کلینیک فورکی محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : همه روزه

09122578014

شماره تماس

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

تعمیرات ساندرو

اتوکلینیک فورکی > مطالب  > تعمیرات ساندرو

تعمیرات ساندرو

تعمیرات ساندرو

اینکه یکی از مسائل بزرگ در زندگی ما انتخاب هست شکی درش نیست اما خب هم انتخاب خوب داریم و هم انتخاب بد. در زمینه های متفاوتی ما برای زندگی خودمان انتخاب میکنیم پس چه بهتر که این انتخاب بهترین گزینه ما باشه. ساندرو یکی از خودروهای دوس داشتنی و راحت بازار جهانی خودرو می باشد که به ایران هم رسید و دوست داران رنو برای خرید این ماشین لحظه شماری میکردند و برای تهیه آن اقدام کردند . اظهار نظرهای متفاوتی راجع هب این خودرو شده است هم نظرات خوب و هم نظرات بد اما در کل نمره قبوولی نسیب ساندرو شده است.

این خودروی فرانسوی کوچیک هاچبک دوس داشتنی در سال ۱۳۹۴ ئراد ایران شد و توسط پارس خودرو تولید می شود. ویژگی های خوب این ماشین چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ طراحی باعث شده که مشتریان ایرانی بیشتر جذب این خودرو شده و استقبال خوبی از این خودرو داشته باشند.

ساندرو شاخه ای رومانیایی دارد ، چون این خودرو در بازار جهانی با نام داچیا ساندرو شناخته می شود و باید این خودرو را محصول مشترک رومانی و فرانسه و کمپانی های داچیا و رنو بدانیم. رنو ساندرو را میتوانیم در بازار ایران حریف رقبایی چون برلیانس H320، پژو ۲۰۷i اتوماتیک، دنا پلاس اتوماتیک، تندر پلاس اتوماتیک و ام وی ام ۳۱۵ بدانیم چون هم از لحاظ کلاس ماشین هم از لحاظ مسائل فنی شباهت هایی با هم دارند.

تعمیرگاه تخصصی فورکی یکی از بهترین تعمیرگاه های سطح شهر تهران است که تخصصی روی ساندرو و تعمیرات ساندرو کار میکند . این تعمیرگاه با داشتن نیروی متخصص در این امر ، میتواند رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. تعمیرات ساندرو یکی دیگر از نقاط قوت این تعمیرگاه می باشد ، شاید بتوان گفت برخی اوقات نیز به عنوان تعمیرگاه تخصصی ساندرو یا تعمیرگاه ساندرو نیز شناخته می شود . ساندرو به دلیل مسائل فنی خاصی که دارد نیازمند نیروی تخصصی خاصی نیز می باشد تعمیرات ساندرو نیز بسیار حساس و مهم می باشند به دلیل اینکه اگر کاری اشتباه روی این خودرو انجام شود تمامی ارکان خودرو دچار مشکل شده و اون کارایی لازم را نخواهد داشت .

اگر مورد خاصی در خودروی ساندرو خود مشاهده کردید فقط با ما تماس بگیرید .


تعمیرگاه تخصصی ساندرو، ارائه ای بی نظیر از تعمیرات خودرو مخصوصا تعمیرات ساندرو


تعویض روغن و فیلتر

سرویس دوره ای

رفع روغن ریزی

تعویض کیت تسمه تایم

تعمیر فن بخاری

تعمیر سیم کشی و کامپیوتر

تعمیر و رفع ضربه گیربکس

تعمیر کمپرسور کولر

تعویض دیسک و صفحه

تعمیر جلوبندی

صداگیری اتاق

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button