a

تمامی حقوق این سایت برای اتو کلینیک فورکی محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : همه روزه

09122578014

شماره تماس

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

تعمیرات مگان

اتوکلینیک فورکی > مطالب  > تعمیرات مگان

تعمیرات مگان

تعمیرات مگان

برای مردم ایران راحتی و آسایش بسیار حائز اهمیت بوده و به همین دلیل خودرویی را تهیه میکنند که به این راحتی افزوده شود . انواع خودروها چه در ایران چه خارج ایران این امکان را فراهم میکند اما خب بسته به قیمت و خیلی عوامل دیگر این اسایش و راحتی می تواند کم و زیاد شود . خودروی فرانسوی مگان یکی از این خودروها می باشد که هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ طراحی بسیار مورد پسند مشتریان و طرفداران رنو بوده و می باشد.

رنو مگان را مو میتوان یک خودروی اهل فرانسه دانست مه در سال ۱۹۹۵ برای اولین بار به جای خودرویی دیگر معرفی شد. تا به امروز ۴ نسل از این خودرو معرفی شده و در دو نسخه بوده که یکی هاچبک بوده و دیگری سدان. نسل دوم این خودرو همان است که در سال ۱۳۸۷ وارد بازار ایران شد و قدرت نمایی خود را آغاز کرد و در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار شد. این خودرو نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط جهان یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات رنو بود.

تعمیرگاه تخصصی فورکی یکی از بهترین تعمیرگاه های سطح شهر تهران است که تخصصی روی مگان و تعمیرات مگان کار میکند . این تعمیرگاه با داشتن نیروی متخصص در این امر ، میتواند رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. تعمیرات مگان یکی دیگر از نقاط قوت این تعمیرگاه می باشد ، شاید بتوان گفت برخی اوقات نیز به عنوان تعمیرگاه تخصصی مگان یا تعمیرگاه مگان نیز شناخته می شود . مگان به دلیل مسائل فنی خاصی که دارد نیازمند نیروی تخصصی خاصی نیز می باشد تعمیرات مگان نیز بسیار حساس و مهم می باشند به دلیل اینکه اگر کاری اشتباه روی این خودرو انجام شود تمامی ارکان خودرو دچار مشکل شده و اون کارایی لازم را نخواهد داشت .

اگر مورد خاصی در خودروی مگان خود مشاهده کردید فقط با ما تماس بگیرید .


تعمیرگاه تخصصی مگان، ارائه ای بی نظیر از تعمیرات خودرو مخصوصا تعمیرات مگان


تعویض روغن و فیلتر

سرویس دوره ای

رفع روغن ریزی

تعویض کیت تسمه تایم

تعمیر فن بخاری

تعمیر سیم کشی و کامپیوتر

تعمیر و رفع ضربه گیربکس

تعمیر کمپرسور کولر

تعمیر ترمز دستی

تعمیر جلوبندی

صداگیری اتاق

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button