a

تمامی حقوق این سایت برای اتو کلینیک فورکی محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : همه روزه

09122578014

شماره تماس

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

تعمیرات چانگان تخصصی

اتوکلینیک فورکی > مطالب  > تعمیرات چانگان تخصصی

تعمیرات چانگان تخصصی

تعمیرات چانگان

 

ما برای اینکه زندگی راحت تر و با اسایش را تجربه کنیم خودرو تهیه میکنیم که میتواند این امر را برای ما ساده تر کرده و ما را به ارامش و اسایش بیشتر نزدیک کند . در همه کشورهای دنیا خودروهایی تولید می شوند که هم سلیقه مشتریان هستند هم نیستند . اما در چین اصولا خودرهایی تولید می شود که از محبوبت بالایی برخوردار است ، این امر نیز دلایل مختلفی دارد از جمله میتوان به قیمت پایین این خودرو ، کوچک بودن خودرو و همینطور زیبایی آن ها اشاره کرد.

چانگان نیز از این قاعده مستثنی نیست ، این خودرو با داشتن امکانات رفاهی ، موارد فنی و زیبایی که دارد سلایق مشتریان را به خود جلب میکند و خرید خوبی را هم تجربه میکند . چانگان اولین بار در ایران در سال ۱۳۹۵ توسط سایپا تولید و عرضه شد. اما هر ماشینی معایب و محاسنی دارد که این معایب ممکن است باعث خرابی ماشین نیز بشود . در اینجا تعمیرگاه خودرو مطرح میشود . تعمیرگاه ماشین بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر تعمیرگاه ما نتواند خواسته ما را و ایراد ماشین را به درستی تشخیص ندهد ، اصطحلاک ماشین بالا رفته و ممکن است مشکلات بیشتری برای ماشین رقم بخورد .

تعمیرگاه تخصصی فورکی یکی از بهترین تعمیرگاه های سطح شهر تهران است که تخصصی روی چانگان و تعمیرات چانگان کار میکند . این تعمیرگاه با داشتن نیروی متخصص در این امر ، میتواند رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. تعمیرات چانگان یکی از نقاط قوت این تعمیرگاه می باشد ، شاید بتوان گفت برخی اوقات نیز به عنوان تعمیرگاه تخصصی چانگان یا تعمیرگاه چانگان نیز شناخته می شود . چانگان به دلیل مسائل فنی خاصی که دارد نیازمند نیروی تخصصی خاصی نیز می باشد تعمیرات چانگان نیز بسیار حساس و مهم می باشند به دلیل اینکه اگر کاری اشتباه روی این خودرو انجام شود تمامی ارکان خودرو دچار مشکل شده و اون کارایی لازم را نخواهد داشت .

اگر مورد خاصی در خودروی چانگان خود مشاهده کردید فقط با ما تماس بگیرید .


تعمیرگاه تخصصی چانگان ، ارائه ای بی نظیر از تعمیرات خودرو مخصوصا تعمیرات چانگان CS35


تعویض روغن و فیلتر

سرویس دوره ای

رفع روغن ریزی

تعویض کیت تسمه تایم

تعمیر فن بخاری

تعمیر سیم کشی و کامپیوتر

تعمیر و رفع ضربه گیربکس

تعمیر کمپرسور کولر

تعمیر ترمز دستی

تعمیر جلوبندی

صافکاری و نقاشی

رفع ایراد کشش و شتاب موتور

صداگیری اتاق

تعمیر اساسی موتور

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button