loading
تعمیرگاه سیمبل فورکی

تعمیرگاه سیمبل

خودروی سیمبل با نام دیگر داچیالوگال- یک خودروی فرانسوی است که در سال ۲۰۱۶ توسط نگین خودرو  در بازار ایران عرضه شده است.این خودرو جایگزینی برای تندر ۹۰ است ونسل دوم آن محسوب می شود.

این خودرو تیپ های مختلفی از جمله PE –SE – LE عرضه شده است.که مدل های فول آن عبارتند از PE و SE می باشد و مجهز به سنسور دوربین دنده عقب –نمایشگر ۷ اینچی – چراغ دیلایت – تهویه مطبوع اتوماتیک –کروز کنترل – ۲ کیسه هوا و …  می باشد.

اگر بخواهیم مشخصات فنی رنوسیمبل را بررسی کنیم باید بگوییم که دارای موتور ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ است و حداکثر قدرت آن ۱۰۵ اسب بخار می باشد و همچنین حجم باک آن ۵۰ لیتراست

نقاط مثبت آن را می توان فضای داخلی جادار – مصرف سوخت پایین و صندوق عقب جادار دانست و نقاط منفی آن را نفوذ صدا به داخل کابین و شتاب اولیه پایین بیان کرد.

تعمیر گیربکس دنده ای و اتومات – تعمیرات جلوبندی و موتور – تنظیم موتور – تعویض روغن و …در این تعمیرگاه صورت میگیرد.

تعمیرگاه سیمبل

با تعمیرگاه تخصصی فورکی همراه باشید

تعمیرگاه سیمبل فورکی با سابقه ی درخشان و تیم حرفه ای و مجرب خود در کمترین زمان ممکن به شما خدمات ارائه می دهد. سرویس های دوره ای یکی از مهترین کارها برای سلامت خودرو می باشد و این سرویس های دوره ای باید در زمان مشخص شده انجام شود تا به قطعات خودرو آسیب نرساند و خودرو دچار اختلال نشود.

کلیه خدمات مربوط به خودروی رنو مانند رنو سیمبل ، ساندرو، داستر، استپ وی ، مگان، ال 90 در این تعمیرگاه به صورت تخصصی صورت می گیرد و این خدمات شامل عیب یابی و رفع اختلالات بوجود آمده در عملکرد خودرو می باشد و یا اینکه تعمیرات گیربکس، تعمیرات کامپیوتر خودرو، سرویس جلوبندی، لنت ها و تعویض جعبه فرمان، رفع روغن ریزی و … می باشد.

برای استفاده از خدمات این تعمیرگاه می توانید به آدرس:  میدان رسالت انتهای خیابان نیروی دریایی جنب بانک سپه پلاک۱۳۴ تعمیرگاه تخصصی فورکی (چهارمین تعمیرگاه ) مراجعه نمایید.

 

می توانید تعمیرگاه سیمبل فورکی را در اینستاگرام دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.