loading
تعمیرگاه فلوئنس فورکی

تعمیرگاه فلوئنس

خودروی رنو فلوئنس در دو نسخه ی اتوماتیک و غیر اتوماتیک در بازار وجود دارد و نسخه ی دنده ای آن خصوصیات تیپE2  را ندارد و از امکاناتی که دارد می توان به ایربگ های جانبی و پرده ای و کروز کنترل، استارت دکمه ای، مه شکن، دکمه های کنترل فرمان می توان اشاره کرد.

این خودرو از سال 2009 تا 2016 در بورسا و آرژانتین تولید شده است، این خودرو دارای تجهیزات ایمنی و رفاهی است که از تجهیزات ایمنی می توان به سیستم ترمز ضدقفل ، سیستم ترمز اظطراری، برف پاک کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران و در تجهیزات رفاهی می توان فرمان برقی، تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، چراغ راهنما بر روی آینه های جانبی، سانروف و … را نام برد.

تعمیرگاه فلوئنس فورکی

با تعمیرگاه تخصصی فورکی همراه باشید

تعمیرگاه فلوئنس فورکی ، تمامی خدمات مربوط به خودروی فلوئنس،  خدمات تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو تنظیم موتورمانند فیلتر هوا ، شمع ها ، فیلتر بنزین ، سوزن های انژکتور و … همچنین سرویس های دوره ای  را ارائه می دهد.

در صورتی که اتومبیل شما به تعویض قطعه نیاز داشته باشد ، ما در تعمیرگاه فلوئنس فورکی ، از قطعات شرکتی و اصلی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو می باشد استفاده میکنیم.

این تعمیرگاه خدمات مربوط به خودروهای دیگر اعم از چانگان، داستر، ساندرو، مگان ، ال90 و .. را ارائه می دهد و به صورت کاملا تخصصی تعمیرات اتومبیل شما را انجام می دهند.

درهر منطقه ای از تهران که باشید ، با استفاده از آدرس نوشته شده در پایین همین متن می توانید به راحتی به این تعمیرگاه مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی آن بهره مند شوید.

آدرس تعمیرگاه فورکی: میدان رسالت انتهای خیابان نیروی دریایی جنب بانک سپه پلاک۱۳۴ تعمیرگاه تخصصی فورکی (چهارمین تعمیرگاه )

 

می توانید تعمیرگاه فلوئنس-فورکی را در اینستاگرام دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button