a

تمامی حقوق این سایت برای اتو کلینیک فورکی محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : همه روزه

09122578014

شماره تماس

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

خودروی پلاک نشده نخرید

اتوکلینیک فورکی > اخبار خودرو  > خودروی پلاک نشده نخرید

خودروی پلاک نشده نخرید

اخبار تصادفی

خودروی پلاک نشده نخرید . اینکه ما همیشه به دنبال قیمت پایین تر هستیم قطعا ممکنه این مورد ما را در چالش بزرگی قرار دهد ، در کلاهبرداری جدیدی که در بازار خودرو به وجود آمده، کلاهبرداران مدعی هستند که خودروشان در کارخانه موجود است و میتوانید با مقدار بسیار پایینتری نسبت به قیمت اصلی از این افراد تهیه کنید ولی خب تمامی مبلغ پول را باید پرداخت کنید و قول تحویل دو روزه به شما می دهند، اما در واقع خودرویی به دست شما نخواهد رسید و در واقع کلاه شما برداشته شده است.

 به نقل از تسنیم، این روزها بازار خودرو دچار رکود می باشد و به همین دلیل برخی افراد سودجو با تبلیغات غیر واقعی مردم را در دام خود می اندازند  و سود بالایی را از آن خود میکنند . به عنوان مثال دنا را با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان به فروش میرسانند در صورتی که قیمت اصلی این خودرو ۲۶۴ میلیون تومان است.

خودروی پلاک نشده نخرید

 

علاوه بر این تعدادی از محتکران خودرو هم به امید سود بالا هنوز آماری از محصولات احتکاری خود اعلام نکرده اند و با انتشار آگهی های فروش در صدد کسب سود بالاتر هستند. این محتکران در این تبلیغات مدعی هستند خودروها را ارزان تر از بازار می فروشند، البته خریدار باید با پرداخت تمام هزینه خودرو خودروهای بدون پلاک را از آنها تحویل بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button