loading

تعمیرات برلیانس

اگه بخوایم راجع به برلیانس صحبت کنیم باید بگیم که یه شرکت خودروسازی چینی است که با در ایران توسط پارس خودرو مونتاژ میشه . برلیانس در چند مدل توسط پارس خودرو تولید میشه به عنوان مثال میشه از برلیانس H330 ، برلیانس H230 ، برلیانس H320 ، برلیانس H220 نام برد. باید گفت که از این مدل ها H330 با تقاضای بیشتری در ایران مواجه شد و توانست عملکرد خوبی رو برای خود داشته باشد در بین طرفداران پارس خودرو و البته برلیانس.

در مورد برلیانس این نکته را نیز باید گفت که به دلیل نزدیکی چهره و طراحی این خودرو به طراحی کمپانی بی ام و و ماشین های زیر مجموعه آن ، توجه بیشتری رو به خودش جلب کرده و تونسته با توجه به قیمت تقریبا بالایی که داره اما فروش خوبی در بازار ایران رو تجربه کنه . این ماشین مثل بقیه ماشین ها نیار به سرویس و برخی موارد تعمیرات خاص خود را دارد که اگر زود و در موقع مقرر انجام بشه قطعا یار خوبی برای راحتی شما در جاده ها خواهد بود.

تعمیرگاه تخصصی فورکی یکی از بهترین تعمیرگاه های سطح شهر تهران است که تخصصی روی برلیانس و تعمیرات برلیانس کار میکند . این تعمیرگاه با داشتن نیروی متخصص در این امر ، میتواند رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. تعمیرات برلیانس یکی دیگر از نقاط قوت این تعمیرگاه می باشد ، شاید بتوان گفت برخی اوقات نیز به عنوان تعمیرگاه تخصصی برلیانس یا تعمیرگاه برلیانس نیز شناخته می شود . برلیانس به دلیل مسائل فنی خاصی که دارد نیازمند نیروی تخصصی خاصی نیز می باشد تعمیرات برلیانس نیز بسیار حساس و مهم می باشند به دلیل اینکه اگر کاری اشتباه روی این خودرو انجام شود تمامی ارکان خودرو دچار مشکل شده و اون کارایی لازم را نخواهد داشت .

تعمیرگاه تخصصی فورکی علاوه بر تعمیرات خودرو کادر مجربی در زمینه تعمیرگاه صافکاری نقاشی دارد که خدمات تخصصی وتضمینی را در زمینه صافکاری به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد اگر مورد خاصی در خودروی برلیانس خود مشاهده کردید فقط با ما تماس بگیرید .


تعمیرگاه تخصصی برلیانس ، ارائه ای بی نظیر از تعمیرات خودرو مخصوصا تعمیرات برلیانس


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.