تعمیرات داستر

خودرویی که اینبار برای معرفی آن انتخاب کردیم رنو داستر می باشد. یک خودروی دوس داشتنی شاسی بلند فرانسوی که از همکاری دو شرکت داچیا و رنو در سال 2010 معرفی شد و به مرحله تولید رسید. در سراسر دنیا این خودرو با نام داچیا شناخته می شود و توسط نگین خودرو به ایران وارد شد و در دو شکل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل به فروش رسیده است.

متاسفانه داستر در ایران با استقبال خوبی مواجه نشد به دلیل ظاهر نه چندان زیبایی که داشت اما از لحاظ فنی حرفی برای گفتن داشت اما خب نتوانست اون طوری که باید در بین مشتریان جا باز کند.

داستر یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر دارد که قادر است قدرتی برابر با 135 اسب بخار و گشتاوری معادل 195 نیوتن متر تولید کند. این قدرت به وسیله جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ انتقال پیدا می‌کند. داستر به ویژه در مدل دو دیفرانسیل توانایی‌های آفرود نسبتا بالایی دارد که در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به عملکرد آفرود آن را مشاهده کنید.

میتوان رقبای داستر در بازار ایران را رنو کپچر، پژو 2008 ، سانگ یانگ تیوولی و سانگ یانگ اکتیون نام برد.

تعمیرگاه تخصصی فورکی یکی از بهترین تعمیرگاه های سطح شهر تهران است که تخصصی روی داستر و تعمیرات داستر کار میکند . این تعمیرگاه با داشتن نیروی متخصص در این امر ، میتواند رضایت خاطر شما را به همراه داشته باشد. تعمیرات داستر یکی دیگر از نقاط قوت این تعمیرگاه می باشد ، شاید بتوان گفت برخی اوقات نیز به عنوان تعمیرگاه تخصصی داستر یا تعمیرگاه داستر نیز شناخته می شود . داستر به دلیل مسائل فنی خاصی که دارد نیازمند نیروی تخصصی خاصی نیز می باشد تعمیرات داستر نیز بسیار حساس و مهم می باشند به دلیل اینکه اگر کاری اشتباه روی این خودرو انجام شود تمامی ارکان خودرو دچار مشکل شده و اون کارایی لازم را نخواهد داشت .

اگر مورد خاصی در خودروی داستر خود مشاهده کردید فقط با ما تماس بگیرید .


تعمیرگاه تخصصی داستر، ارائه ای بی نظیر از تعمیرات خودرو مخصوصا تعمیرات داستر


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.