loading
تعمیرگاه ال 90

 تعمیرگاه ال 90-تعمیرگاه فورکی

تعمیرگاه ال 90 در تهران  خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک و دستی ،تعویض روغن ، تعمیر جلوبندی و تسمه تایم و … را برای خودرو ال 90 ارائه می دهد و شما مالک خودرو می توانید برای هرگونه تعمیرات مربوط به خودرو به این مرکز تخصصی مراجعه کنید. ال 90 و یا تندر 90 که  نام اصلی آن داچیا لوگان است که داچیا نام یک تولیدکننده ی رومانیایی می باشد. خودروی ال 90 در سال 1391 تحت عنوان پارس تندر در در تیپ های مختلفی در بازار ایران ارائه شد.

جلوبندی این خودرو و سیستم تعلیق آن در سطح بازار خودروهای داخل کشورمان،جز محکم ترین و با دوام ترین ها می باشد.یکی از وظایف مهم سیستم تعلیق این است که چرخ ها و بدنه ی اتومبیل را به یکدیگر متصل می کند و ارتباط جاده و خودرو را کنترل می کند و شامل بخش هایی مانند فنرها ، کمک فنرها و سیبک و … می باشد که در هدایت خودرو و ترمز گرفتن و شتاب اتومبیل تاثیر بسزایی دارد. خودرو ال 90 باید سرویس های دوره ای خود را به صورت مرتب انجام بدهد ، این سرویس شامل مواردی مانند بازدید جلوبندی ،روغن موتور،ضدیخ،روغن گیربکس اتوماتیک و دستی ، بازدید چرخ و … می باشد.

تعمیرگاه ال 90- تعمیرگاه فورکی

با تعمیرگاه تخصصی فورکی همراه باشید

 

تعمیرگاه فورکی– تعمیرگاه ال 90، با استفاده از مهندسین مجرب و سابقه‌ی درخشان در تعمیر خودرو، گزینه‌ی بسیار مناسبی برای تعمیرال 90 و ارائه ی لوازم یدکی ال 90 می‌باشد که می‌توانید با اطمینان کامل خودروی خود را به آنها سپرده و در کمترین زمان ممکن اتومبیل خود را تحویل بگیرید و از آن استفاده کنید.

همچنین این تعمیرگاه در تعمیر خودروهای دیگری مانند چانگان، برلیانس، ساندرو، ال 90 ، داستر نیز خدمات بسیاری را به صورت تخصصی و کاربردی ارائه می دهد که شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس و یا به صورت حضوری از خدمات تعمیرگاه فورکی با اطمینال خاطر استفاده کنید.

تعمیرگاه ال 90 -تعمیرگاه فورکی را در اینستاگرام دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button