loading
داستر

تعمیرگاه داستر

داستر خودروی با کیفیت و کم مصرف  است که در سال 2014 وارداتش به کشورمان شروع شده است ودر دو مدل تک دیفرانسیل  و دو دیفرانسیل می باشد که میتوانید در بازار ایران خریداری کنید. داسترهای جدید در تیپ SE یا فول هستند و در تیپ PEیا نیمه فول ارائه می شود.داسترهای نیوفیس از نظر ظاهری تغییراتی در قسمت ها چراغ جلو و عقب و همچنین سپرها و جلوپنجره ها داشته است.

خودروی داستر از جمله خودروهایی است که باید سرویس های دوره ای را به طور منظم انجام بدهد و این سرویس های دوره ای شامل تعویض تسمه تایم، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک و تعویض روغن می باشد.این سرویس های دوره ای به سلامت و کارکرد بیشتر و بهتر قطعات خودرو کمک می کند و از خرابی و آسیب دیدن لوازم اتومبیل جلوگیری می کند.حتی اگر از اتومبیل خود استفاده هم نمی کنید باید این سرویس ها را انجام دهید، مثلا روغن موتور را باید در زمان مشخص شده تعویض کنید زیرا فاسد و خراب می شود و باعث اختلال در عملکرد خودروی شما می شود.

تعمیرگاه داستر

با تعمیرگاه تخصصی فورکی همراه باشید

خودرو ممکن است دچار اختلال ، تصادف و یا تعویض قطعات را به هر دلیلی پیدا کنند و خودروی داستر نیز مستثنی از این موضوع نمی باشد ، اما نکته ی مهم این است که در زمانی که به تعمیرگاه نیاز داریم ، آیا می توانیم خودروی خود را به هر تعمیرگاهی بسپاریم؟ جواب منفی است و باید همیشه از متخصصین و تعمیرگاههای معتبر برای تعمیرات خودروی خود استفاده کنیم و همیشه سعی کنیم یک تعمیرگاه مجهز و اختصاصی برای خودروی خود در نظر داشته باشیم.

تعمیرگاه داستر فورکی ، یک تعمیرگاه تخصصی با کادری مجرب و حرفه ای تمامی تعمیرات تخصصی مربوط به خودروی داستر را ارائه می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده اتومبیل خود را به این تعمیرگاه تخصصی بسپارید.

برای استفاده از خدمات این تعمیرگاه می توانید به آدرس:  میدان رسالت انتهای خیابان نیروی دریایی جنب بانک سپه پلاک۱۳۴ تعمیرگاه تخصصی فورکی (چهارمین تعمیرگاه ) مراجعه نمایید.

 

می توانید تعمیرگاه داستر-فورکی را در اینستاگرام دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button