تعمیرگاه صافکاری نقاشی

تعمیرگاه حرفه ای صافکاری نقاشی

میدان رسالت،انتهای خیابان نیروی دریایی، جنب بانک سپه، پلاک 134، چهارمین تعمیرگاه

صافکاری نقاشی حرفه ای در دنیای امروزی و زندگی شهری اهمیت زیادی دارد چرا که به دلیل افزایش روزافزون خودروها در خیابان های شهر وترافیک زیادی که هرروز شاهد آن هستیم گاهی باعث تصادفاتی در سطح شهر و آسیب دیدن کلی یا جزئی بدنه ی خودروها می شود.

با توجه به این که خودرو قسمتی از سرمایه زندگی اکثر خانواده های ایرانی است حفظ ونگه داری آن به بهترین شکل اهمیت زیادی پیدا می کند. در چنین مواقعی مراجعه به یک صافکاری نقاشی حرفه ای بهترین کار است .

تعمیرگاه صافکاری نقاشی ، خودروی شما وآسیب های وارده را بررسی می کنند تا با دستگاه ها وتکنولوژی روز دنیا وتجربه وتخصصی که در این زمینه دارند بهترین روش صافکاری را برای خودروی شما انتخاب کنند تا ضمن این که کیفیت رنگ وبدنه ی خودرو حفظ می شود وافت قیمت پیدا نمی کند در اسرع وقت آن را انجام دهند وازاتلاف وقت و به وجود آمدن هزینه های بیشتر برای شما جلوگیری کنند.

این روز ها بهترین وبه روز ترین وحرفه ای ترین روش صافکاری ورنگ ماشین صافکاری با دستگاه است که دستگاه ها وروش های مختلفی در این زمینه وجود دارد تا با توجه به نوع ومقدار آسیب دیدگی وضربه ای که به خودرو وارد شده است مناسب ترین روش انتخاب شود.

انواع روش های صافکاری نقاشی

بازار خرید وفروش خودوروهای کارکرده ودست دوم در کشور بازار گسترده ای است که عده ی زیادی از مردم خودروی مورد نیاز خود را در این بازار خریداری می کنند . صافکاری نقاشی برای خودروهای تصادفی و آسیب دیده اهمیت فراوانی پیدا می کند تا شکل وظاهر وکیفیت بدنه ی آنها به بهترین شکل دربیاید و از افت قیمت خودرو جلوگیری شود.

اگر می خواهید خودروی آسیب دیده ی خود را حتی بهتر وسالم تر از روز اول تحویل بگیرید باید به یک صافکاری نقاشی که کار تعمیر وترمیم قسمت های آسیب دیده ی خودرو را به بهترین شکل و متعهدانه انجام می دهد مراجعه کنید.

حضور افراد متخصص و یک تیم حرفه ای و کاربلد و باتجربه در کناردستگاه های پیشرفته و دارای تکنولوژی های روز دنیا عواملی است که یک مرکز صافکاری نقاشی تهران را تکمیل می کند.

انواع مختلفی از صافکاری خودرو وجود دارد که با توجه به این که خودرو چه قدر آسیب دیده است از هرکدام از آنها استفاده می شود. خودرو و قسمت های آسیب دیده ی آن باید توسط صافکاری که تخصص کافی در این زمینه دارد بررسی شود تا بهترین روش و نوع صافکاری را برای خودرو انتخاب کند وآن را به درستی وصحیح اجرا کند تا خودروی صحیح وسالمی را به شما تحویل دهد.

ممکن است در تصادفات وحوادث احتمالی دیگری که برای خودرو پیش می آید قسمت های مختلفی از خودرو از جمله در کاپوت سقف ویا قسمت های دوبل خودرو ضربه ببیند ودچار فرورفتگی خراش ورنگ ریختگی شود.

یک صافکار حرفه ای باید خراش ویا هر گونه آسیب دیدگی دیگری از جمله فرورفتگی ویا رنگ ریختگی خودرو را به صورت حرفه ای وصحیح و با بهترین روش ممکن تعمیر وترمیم کند به صورتی که کوچک ترین اثری از آن باقی نماند وآسیب دیدگی خودرو حتی برای افراد حرفه ای وخبره هم قابل تشخیص نباشد.

درست است که تکنولوژی های جدید و به روزی در زمینه ی صافکاری نقاشی حرفه ای خودرو وجود دارد اما اگر توسط افراد حرفه ای وبا تخصص وکاربلد از آنها استفاده نشود ممکن است حتی باعث آسیب های بیشتری به خودرو شود پس ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که اگر حفظ ظاهر خودرو وجلوگیری از افت قیمت آن برایتان اهمیت دارد باید به یک مرکز حرفه ای که با تکنولوژیِ ها ودستگاه های روز دنیا مجهز شده است و دارای یک تیم کاربلد ومتخصص ومتعهد است مراجعه کنید تا در کنار قیمت مناسب خدمات بهترین نتیجه را دریافت کنید.

در انواع صافکاری نقاشی خودرو ذکر این نکته حائز اهمیت است که دو نوع صافکاری خودرو وجود دارد:

  1. صافکاری با رنگ
  2. صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ

برای آسیب دیدگی ها وخراشیدگی و فرورتگی هایی است که رنگ خودرو نریخته وآسیب ندیده است وتوسط دستگاه ها وتکنولوژی هایی که در صافکاری ها موجود است می توان بدنه ی خودرو وقسمت های مختلف آسیب دیده ی آن از جمله سقف کاپوت در گلگیر و… را به بهترین شکل تعمیر کرد به طوری که کوچکترین تفاوتی با ظاهر اولیه ی خود نداشته باشد واصلا تعمیر وصافکاری خودرو قابل تشخیص نباشد. چرا که در چنین حالتی اصلا رنگی  به خودرو زده نمی شود تا مشکل عدم مطابقت رنگ به وجود بیاید. بدیهی است که در چنین حالتی خودرو کوچک ترین افت قیمتی هم نخواهد داشت.

صافکاری با رنگ

اما گاهی در تصادفات شدیدتر بدنه ی خودرو آسیب های شدیدتری می بیند ورنگ خودرو هم دچار ریزش می شود در چنین حالتی باید خودرو علاوه بر صافکاری رنگ هم شود پس باید به مرکزی مراجعه کنید که خدمات  صافکاری ورنگ را به بهترین شکل ارائه می دهد توصیه ی ما مراجعه به تعمیرگاه اتوکلینیک فورکی در شرق تهران است.

اما به انواع صافکاری خودرو نگاه گذرا داشته باشیم :

صافکاری پی دی آر :

گاهی علاوه بر تصادفات حوادث دیگری مانند تگرگ باعث آسیب وضربه دیدن بدنه ی خودرو می شود.سقوط اشیا مختلف از ارتفاع یا برخورد توپ ها ورزشی و.. از عوامل دیگری است که ممکن است باعث آسیب دیدگی بدنه ی خودرو وایجاد فرورفتگی وخراش در آن شود.

در این گونه حوادث که آسیب چندانی به بدنه ی خودو وارد نشده است بهترین روش صافکاری بدون رنگ  PDR  است که به وسیله ی دستگاه وتوسط میله های پی دی آر صافکاری خودرو را انجام می دهند.این روش یکی از کاربردی ترین روش های صافکاری وترمیم بدنه ی خودرو است

صافکاری  نقطه زن :

این دستگاه بدون آن که نیاز باشد در قسمت های دوبل بدنه ی خودرو برش ایجاد کند تا به قسمت آسیب دیده دسترسی داشته باشد ساختار بدنه را حفظ کرده ودر کوتاه ترین زمان ممکن کار را انجام می دهد. قسمت های دوبل خودرو قسمت هایی از بدنه است که دارای دو لایه می باشد وصافکاری آن سخت تر ونیازبه تخصص بیشتر است که حتما باید در مراکز حرفه ای انجام شود.

صافکاری لیزری :

در این روش با استفاده از دستگاه های مخصوص وتکنولوژی های روز دنیا با استفاده از لیزر برای رفع فرو رفتگی ها و قری های بدنه خودرواقدام می شود. البته صافکاری لیزر در تمامی موارد جوابگو نیست وباید یک صافکار با تجربه وتخصص تشخیص دهد که آیا می توان از این روش استفاده کرد یا نه

صافکاری با چسب حرارتی :

این نوع از صافکاری هم برای آسیب دیدگی های جزئی مناسب است .این نوع از صافکاری که باعث ترمیم ترک خوردگی  بدنه می شود با استفاده از دستگاه هایی دارای کشنده چکشی وکشنده دوپایه و…کار ترمیم وتعمیر بدنه را انجام می دهد. در این روش چسب به قسمت های آسیب دیده تزریق می شود وسپس نیرو در جهت خلاف اعمال می شود تا فرو رفتگیها از بین برود .

صافکاری مغناطیسی:

در این روش صافکاری با ایجاد امواج مغناطیسی با دستگاه های مخصوص وتوسط افراد حرفه ای صورت می گیرد . با این روش در قسمت های فرو رفته وآسیب دیده امواج مغناطیسی ایجاد می شود و سپس به حالت اولیه باز می گردد.کار با این دستگاه ها حساس است وباید توسطافراد کاربلد وحرفه ای صورت گیرد تا آسیب بیشتری به بدنه ی خودرو وارد نشود وبتوانید خودروی خود را مانند روز اول وحتی بهتر از آن تحویل بگیرید

صافکاری با دستگاه مکش، صافکاری اتوماتیک و… از انواع دیگر صافکاری نقاشی است که همگی باید توسط افراد حرفه ای وبا تجربه وتخصص انجام شود تا بهترین نتیجه وکیفیت به دست بیاید.

صافکاری مغناطیسی:

صافکاری نقاشی حرفه ای با این روش ها مزیت های  فراوانی دارد از جمله :

  1. جلوگیری از کاهش وافت قیمت خودرو که مشخصه و معیار مهمی است که برای همه ی افراد حائز اهمیت است
  2. نداشتن نگرانی از تطبیق رنگ چرا که از رنگ استفاده نمی شود وقسمت های فرو رفته ی خودرو با رنگ اصلی به حالت اولیه باز می گردد.
  3. در صافکاری با این دستگاه ها چون مانند روش های قدیمی وسنتی نیاز به رنگ وبتونه کاری نیست مقرون بصرفه است
  4. باعث جلوگیری از اتلاف وقت نمی شود ودر کمترین زمان ممکن خودرو تعمیر و به حالت اولیه باز می گردد.

در مرکز اتوکلینیک فورکی صافکاری و رنگ خودرو و کلیه ی خدمات مربوط به آن به بهترین شکل وبا بیشترین کیفیت انجام می شود.

صافکاری نقاشی در تهران

در تهران مراکزمختلفی برای صافکاری نقاشی حرفه ای خودرو وجود دارد که باید از میان آنها مرکز معتبری را که توسط یک تیم حرفه ای وکاربلد ومتخصص اداره می شود ومجهز به دستگاه های روز دنیا است را  انتخاب کنید تا تعمیر وترمیم بدنه ی خودرو را به بهترین شکل وبا کیفیت عالی وقیمت مناسب انجام دهد.

لازم به ذکر است که هزینه ی صافکاری به عوامل مختلفی  از جمله نوع دستگاه صافکاری بستگی دارد که با توجه به تجربه وتشخیص صافکار و اینکه کدام روش  با توجه به آسیب های وارده مناسب خودروی شماست وهمچنین نظر خودتان انتخاب می شود.

در این زمینه راهنمایی ها ومشاوره های لازم به صاحب خودرو ارائه می شود تا در نهایت بهترین ومناسب ترین روش برای خودروی شما انتخاب شود وبهترین نتیجه حاصل شود.

برند ومدل خودرو هم در میزان هزینه های مربوط به صافکاری تاثیر می گذارد. مسلما هر چه خودرو جدیدتر ومدرن تر باشد با توجه به جنس بدنه وحساسیت های کار هزینه های صافکاری هم بیشتر می شود

اتو کلینیک فورکی مرکز معتبروصاحب نام  در صافکاری نقاشی انواع خودروخارجی در تهران است که صافکاری وترمیم خودروی شما را با بالاترین کیفیت واستانداردها انجام می دهد.

صافکاری نقاشی در شرق تهران

با توجه به ترافیک وشلوغی خیابان ها مخصوصا در شهرهای بزرگی مانند تهران مراجعه به نزدیک ترین مرکز صافکاری نقاشی خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند تا با جلوگیری از اتلاف وقت ودرسریع ترین زمان ممکن بتوانیم خدمات حرفه ای مربوط به صافکاری خودرو را دریافت کنیم .

مرکزی که علاوه بر دارا بودن دستگاه ها وتکنولوژی های روز دنیا توسط افراد متخصص وکاربلد اداره می شود که اولا دستگاه های صافکاری را با توجه به نوع خودرو و آسیب های وارده به آن به درستی انتخاب می کنند و ثانیا به طور صحیح واصولی آنها را به کار می گیرند تا خودروی شما را صحیح وسالم وحتی بهتر از روز اول تحویل دهند. نیاز به جست وجو و تحقیق و پرس وجوی بیشتر نیست تعمیرگا فورکی این مرکز است.

منتظر دیدار شما هستیم .مطمئنا با دریافت خدمات بی نظیر در زمینه ی صافکاری نقاشی خودرو این مرکز را به دیگران هم معرفی خواهید کرد و دیگر نگران هزینه های بالای صافکاری وکیفیت خدمات ارائه شده نخواهید بود چرا که در این مرکز قیمت ها بسیار منصفانه و نتیجه ی کاربسیار عالی خواهد بود.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.